O nas

Kim jesteśmy

Jesteśmy absolwentami Wydziału Architektury Politechniki Gdańskiej. Przygotowując się do egzaminów wstępnych każdy z nas był uczestnikiem kursu w innym mieście co pozwoliło nam zapoznać się z różnymi technikami nauczania rysunku. Mamy czystą wizję tego, jak powinien wyglądać kurs, który pomoże Wam dostać się na studia. Dobrze wiemy, z praktyki, czego wymagają wykładowcy, czego oczekują od studentów i kandydatów na studia. Chcemy zarazić Was pasją do rysunku, który jest świetnym narzędziem pracy w naszym przyszłym zawodzie.

Doświadczenie

Mamy wieloletnie doświadczenie w przygotowaniu kandydatów na Wydział Architektury. Nasz kurs istnieje od 2008 roku a nasi kursanci studiują na wymarzonych uczelniach w całym kraju - Gdańsku, Wrocławiu, Poznaniu i Warszawie, oraz za granicą - Kopenhaga, Manchester. Już ponad stu naszych kursantów zostało studentami Wydziałów Architektury i Akademii Sztuk Pięknych!

Kadra

Kadra prowadząca zajęcia to absolwenci Wydziału Architektury Politechniki Gdańskiej. Wszyscy są czynnie pracującymi projektantami w biurach architektonicznych. Jedna z prowadzących była asystentem na zajęciach "Rysunku Architektonicznego" na Wydziale Architektury Politechniki Gdańskiej. Wspierają nas również asystenci - studenci architektury, którzy kiedyś ukończyli nasz kurs.