Kurs

Kurs dla kandydatów na Architekturę i ASP

Przygotowanie do egzaminów na Wydziały Architektury Politechniki Gdańskiej, Poznańskiej, Wrocławskiej, Warszawskiej oraz Akademię Sztuk Pięknych: Wzornictwo, Architektura Wnętrz, grafika.

Program kursu przewidziany jest na cały rok szkolny (od września do początku lipca kiedy zazwyczaj odbywają się egzaminy wstępne). Na zajęciach nie obowiązuje limit wiekowy. Przyjmujemy chętnych z I,II oraz III klasy liceum, studentów oraz gimnazjalistów. Kurs jest również skierowany do osób pragnących rozwijać swoje zainteresowania plastyczne, niekoniecznie chętnych do studiowania architektury.

W skrócie

Rysujemy wszystko - postać, architekturę, tematy z wyobraźni, prowadzimy zajęcia z aksonometrii. Jednym słowem kompleksowo przygotowujemy do egzaminów wstępnych na Wydziały Architektury i ASP. Na naszym kursie zrozumiecie zasady perspektywy, aksonometrii, przygotujecie się do egzaminu wstępnego ale przede wszystkim, chcemy zarazić Was pasją do rysunku, który jest świetnym narzędziem pracy w naszym przyszłym zawodzie.

Kurs na Architekturę

Kurs dla kandydatów na wydział Architektury

Rozkład zajęć:

GRUPA I - SOBOTA 10.00-15.00
GRUPA II - NIEDZIELA 10.00-15.00

Kurs na ASP

Kurs dla kandydatów na wydziały ASP (Grafika, Architektura Wnętrz, Wzornictwo)

Rozkład zajęć:

GRUPA I - SOBOTA 10.00-15.00
GRUPA II - NIEDZIELA 10.00-15.00